Ręcznie robione kartki urodzinowe - TOP 5 tekstów z bloga

Jesienne, długie wieczory sprzyjają nadrabianiu zaległości - także tych blogowych. Dlatego na dziś przygotowałam dla Ciebie zestawienie najpopularniejszych postów z naszego scrapbookingowego bloga, dotyczących urodzinowych kartek handmade. Zobacz, jakie ręcznie robione kartki urodzinowe są najpopularniejsze, których pomysłów na urodzinowe rękodzieło nie możesz przegapić i jak zapewnić sobie napływ klientów na rękodzieło przez cały rok!

1. Jak zapewnić sobie sprzedaż rękodzieła przez cały rok, czyli po co robić kartki urodzinowe handmade

W rękodziele wyjątkowo widoczna jest sezonowość. Rok scraperki dzieli się na etapy, gdy przygotowujemy prace wielkanocne, komunijne, ślubne czy bożonarodzeniowe. Ale jest coś, co wymyka się tej sezonowości, zapewniając napływ klientów przez cały, okrągły rok! Tym czymś są... urodziny. Ludzie rodzą się każdego dnia w ciągu roku, więc zawsze jest ktoś, kto poszukuje wyjątkowego prezentu na urodziny. Dowiedz się, jak reklamować urodzinowe rękodzieło, jak trafić do potencjalnego klienta i wreszcie - jakie ręcznie robione kartki urodzinowe przygotować, by oferować dokładnie to, czego poszukuje Twoja grupa docelowa!

Zawsze znajdzie się ktoś, komu można wręczyć kartkę urodzinową - niezależnie od pory roku, miesiąca i dnia!Jeśli chcesz wiedzieć, jak przygotować ofertę kartek urodzinowych i czy warto przygotowywać urodzinowe kartki handmade na zapas - wtedy, kiedy akurat masz czas i chęć na tworzenie, koniecznie zajrzyj do tego tekstu :-)


Jeśli w ciągu roku robisz wiele kartek urodzinowych i już zaczyna Ci brakować pomysłów na kolejne, albo jeżeli bardzo chcesz stworzyć coś super wyjątkowego i szukasz najlepszych pomysłów, ten post jest właśnie dla Ciebie! W artykule znajdziesz nie tylko przegląd urodzinowych kartek handmade z rozmaitych kolekcji papierów Lemoncraft, ale także cenne wskazówki na temat tego, jak tworzyć kartki urodzinowe i dlaczego warto to robić!

Ciekawe pomysły na ręcznie robione kartki urodzinowe znajdziesz w TOP 5 podlinkowanych tekstów, ale też w wielu innych miejscach, w których Lemoncraft ma swoje konta: przejrzyj YouTube, Facebook, Instagram i Pinterest!

Często wręczasz swoim bliskim urodzinowe kartki i szukasz rozwiązań, by znów móc zaskoczyć swoich bliskich? W tym poście znajdziesz same rewelacyjne pomysły na nietypowe urodzinowe kartki ręcznie robione! Zobacz najlepsze propozycje na kartki z shakerem, rozmaite składane formy czy kartki w zaskakującej formie. A może skusisz się na urodzinowy exploding box lub pop-up box na urodziny?

Kartka stojaczek na urodziny to świetny pomysł na upominek, w artykule znajdziesz mnóstwo innych, równie intrygujących, propozycji :-)
Szczególne okazje wymagają szczególnej oprawy. Musisz wykonać kartkę urodzinową dla osoby starszej, lub pracę dla kogoś na wysokim stanowisku? Zastanawiasz się, co zrobić, by urodzinowa kartka ręcznie robiona była elegancka? Chcesz wiedzieć, jakie są wyznaczniki elegancji w rękodziele i szukasz odpowiedniego papieru scrapbooking do swojego projektu? W tym artykule znajdziesz wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania!

Eleganckie kartki urodzinowe? Proszę bardzo! Z tekstu dowiesz się, jak je robić, a podane tam wskazówki możesz stosować także podczas tworzenia prac na inne okazje, np. przy kartkach ślubnych i rocznicowych.
Kartka urodzinowa, w której wiek solenizanta zostaje zaakcentowany poprzez odpowiednie cyfry, to bardzo popularna forma urodzinowego rękodzieła. Sprawdź, jakie możliwości daje Ci praca z papierem i twórz wyjątkowe kartki z życzeniami na urodziny! Znajdziesz tutaj pomysły na kartki w kształcie cyfry, dowiesz się, gdzie umieścić wiek solenizanta na klasycznej kartce urodzinowej handmade i poznasz różne techniki i materiały, dzięki którym będziesz mogła zaakcentować wiek na swoim projekcie!

Gdzie na kartce urodzinowej umieścić cyfry wskazujące na wiek? W artykule znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań.


Kartki urodzinowe ręcznie robione to w scrapbookingu temat, któremu warto poświęcać uwagę. Wiele treści z naszego bloga nie traci na aktualności, co oznacza, że jeśli przeczytasz dany artykuł po roku, czy dwóch latach, zawarte w nim informacje nadal mogą okazać się dla Ciebie przydatne. Zachęcam do przeglądania archiwum bloga w poszukiwaniu wartościowych treści - mamy tu dla Ciebie setki ciekawych, merytorycznych artykułów na tematy związane z szeroko pojmowanym scrapbookingiem. 

Dziękuję za Twoją obecność i uwagę i życzę Ci zawsze dopisującej kreatywności!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger