TOP 5 najlepszych artykułów w roku 2023 - blog scrapbookingowy Lemoncraft

Aż chce się zacząć klasykiem: święta, święta i po świętach! A jak po świętach, to mamy odpowiedni moment na małe podsumowanie mijającego roku. Zwłaszcza, że Sylwester też już za nami. Z dzisiejszego tekstu dowiesz się, ile nowych treści przyjął na siebie blog scrapbookingowy Lemoncraft w ciągu ostatnich 12 miesięcy i które z nich były najbardziej poczytne. Sprawdź koniecznie - być może któregoś z tych artykułów jeszcze nie znasz, to dobry moment, by nadrobić zaległości i z odpowiednim merytorycznym przygotowaniem wkroczyć w kolejny rok. Zapraszam do lektury!Blog scrapbookingowy Lemoncraft - krótkie podsumowanie roku

Lubisz czytać nasz blog o scrapbookingu? Z naszych danych wynika, że Czytelnicy odwiedzają nas bardzo chętnie! Mówi się, że blogi to już przeżytek, a jednak nasz ma się całkiem dobrze. Tylko w minionym roku odwiedziło nas ponad 390 tys. osób! W tym czasie opublikowaliśmy aż 47 długich, merytorycznych artykułów poświęconych szeroko rozumianemu scrapbookingowi i cardmakingowi, oczywiście z uwzględnieniem szczególnej roli papierów Lemoncraft w twórczości artystycznej. 

Wielokrotnie pisaliście, że nasze teksty dobrze się czyta, zawarte w nich informacje są bardzo przydatne, a piękne inspiracje, których zdjęciami okraszone są lemonkowe artykuły, rozpalają Waszą kreatywność i pozwalają spojrzeć na papiery do scrapbookingu Lemoncraft z nowej perspektywy. Z tego miejsca chcę bardzo podziękować za docenianie mojej pracy. Dla mnie najważniejsze jest to, aby każdy Czytelnik znalazł tu coś interesującego i przydatnego dla siebie :-) Cieszę się, że udaje mi się tego dokonać!

Najlepsze artykuły scrapbooking - czy znasz je wszystkie?

Choć wszystkie artykuły na blogu scrapbookingowym Lemoncraft są chętnie czytane - nawet te starsze, bo one się nie dezaktualizują, a każdego dnia zagląda do nas ponad tysiąc osób, istnieją takie teksty, które w sposób szczególny cieszą się zainteresowaniem Czytelników. W roku 2023 było 5 tekstów o scrapbookingu, które czytaliście najchętniej, poniżej ich zestawienie, z krótkim opisem i linkiem odsyłającym do każdej z omawianych treści. 

Sprawdź koniecznie, czy już czytałaś wszystkie te artykuły!

Poradnik i samouczek: jak zrobić kwiaty z papieru

Ręcznie robione kwiaty do kartek to temat bardzo obszerny, ale i bardzo pożądany. Wszyscy chcą wiedzieć, jak robić piękne kwiaty do swoich prac. Choć w minionym roku pierwsze miejsce na podium popularności zajmują kwiaty z materiału, a kwiaty z foamiranu wciąż są niezwykle częstym wyborem wśród scraperek, to jednak artykuł o tym, jak zrobić kwiaty z papieru był w 2023 roku najchętniej czytanym tekstem na naszym blogu. 
Być może to zasługa faktu, iż do wykonania papierowych kwiatów nie są potrzebne żadne specjalistyczne, drogie narzędzia. Być może to kwestia prześlicznych papierowych kwiatów, jakie na potrzeby artykułu wykonała Cytrynowa Projektantka. A może uwagę przyciągnął kurs krok po kroku na papierowe kwiaty do scrapbookingu. Niezależnie od tego, co uczyniło nasz tekst tak popularnym, wierzę, że wiele osób odnalazło w treści inspirację i motywację i że powstało mnóstwo pięknych papierowych kwiatów, które udekorowały wspaniałe prace scrapbookingowe :-)  A cały artykuł o kwiatach handmade z papieru znajdziesz TUTAJ (klik). Możesz też kliknąć w poniższy obrazek, który również przekieruje Cię do właściwego wpisu. 
Papier ozdobny do druku i jego największe zalety


Choć jesteśmy miłośnikami doskonałej jakości, gotowych do użytku papierów Lemoncraft, mamy świadomość, że czasami warto mieć pod ręką plik z odpowiednim wzorem i wydrukować go dokładnie wtedy, gdy jest nam potrzebny. 
Lemoncraft wyszedł w zeszłym roku naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i Ich potrzebom. Do oferty wprowadziliśmy papier ozdobny do druku. Są to starsze kolekcje Lemoncraft, których nie można już kupić w formie gotowego produktu. To świetne rozwiązanie dla miłośników starszych kolekcji, a także dla osób, które np. wykonują ręcznie robione zaproszenia i lubią mieć nieograniczony dostęp do wybranego wzoru. Jeśli od razu wiesz, że chcesz nabyć nasze papiery scrapbooking do druku, kliknij w poniższy bannerek, który przeniesie Cię do naszego sklepu na Etsy:
Więcej o zaletach papierów do scrapbookingu w postaci plików cyfrowych znajdziesz W TYM ARTYKULE (klik). Poniższy obrazek również doprowadzi Cię do celu, jeśli na niego klikniesz :-)
Wyrazy wdzięczności, czyli jak dziękować za pomocą scrapbookingu

Większość z nas wie już, że warto dziękować innym. Za duże sprawy, lub małe gesty. Tak po prostu, by ktoś dzięki nam poczuł się doceniony i wyróżniony. W związku z tą rosnącą potrzebą dziękowania, coraz częściej poszukiwane są pomysły na kartki ręcznie robione dziękczynne. Przygotowałam dla Ciebie obszerny artykuł pełen porad i ciekawostek. Znajdziesz w nim również mnóstwo ciekawych przykładów kartek z podziękowaniem. Sprawdź, może znajdziesz coś, co Cię zainspiruje! Artykuł dostępny TUTAJ.Jak wręczać pieniądze na ślub, czyli sprytne rozwiązania w kartkach ślubnych

Pieniądze na ślub to niezmiennie od lat najpopularniejsza forma prezentu dla Młodej Pary. Każdego roku tysiące osób zastanawia się, jak wręczyć pieniądze na ślub, żeby było elegancko i estetycznie. My mamy na to mnóstwo gotowych rozwiązań! I pewnie właśnie dlatego artykuł o tym, jak zmieścić pieniądze w kartce ślubnej jest tak chętnie czytanym tekstem. Czy Ty znasz już wszystkie nasze sprytne rozwiązania na wręczanie gotówki na prezent? Sprawdź TU!Exploding box jako kreatywna niespodzianka na różne okazje

Ostatnim z naszych 5 topowych artykułów o scrapbookingu w roku 2023 jest tekst poświęcony szczególnej formie papierowego rękodzieła, jaką jest exploding box. Choć wciąż pojawiają się nowe kształty kartek i wymyślne, zaskakujące rozwiązania, upominek w formie rozkładanego pudełeczka nie traci na popularności.
W TYM ARTYKULE (klik) znajdziesz mnóstwo porad dotyczących tworzenia exploding boxów na najpopularniejsze okazje. Dowiesz się, co możesz umieścić na środku pudełeczka, tworząc exploding box na ślub oraz jak udekorować ścianki ślubnego boxa. Przyglądamy się również zawartości pudełeczek z okazji Chrztu Świętego, I Komunii Świętej czy urodzin. A na koniec sprawdzamy, czym exploding box dla faceta różni się od tego kobiecego, jak sobie poradzić z doborem papierów i dodatków. Jeśli nie znasz tego artykułu, zajrzyj koniecznie, bo poza sporą dawką wiedzy, czeka na Ciebie mnóstwo wspaniałych inspiracji!

Blog scrapbookingowy Lemoncraft - co planujemy robić dla Ciebie w tym roku?

Czas nie staje w miejscu, a my w Lemoncraft wciąż mamy wiele planów i pomysłów. Dlatego koniecznie odwiedzaj nas również w tym roku. Z pewnością pojawią się tutaj kolejne merytorycznie wartościowe treści i mnóstwo wspaniałych inspiracji wykonanych przez Cytrynowe Projektantki z papierów do scrapbookingu Lemoncraft. Bądź przygotowana na wszystkie kreatywne wyzwania, jakie postawi przed Tobą ten rok i już teraz uzupełnij zapasy swoich ulubionych papierów. Wszystkie aktualnie dostępne kolekcje Lemoncraft znajdziesz w naszym sklepie patronackim Hobby Place (klik),  w którym możesz też nabyć mnóstwo przydasi pomocnych przy kreowaniu wyjątkowego rękodzieła. 

Dziękuję Ci za Twoją obecność - dziś i przez cały rok 2023. Zapraszam do lektury następnych tekstów i zachęcam do twórczego życia z Lemoncraft! :-) Wszystkiego dobrego!PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger