Pakowanie prezentów - jak zapakować prezent? Najlepsze artykuły!

Przez cały rok, a w sezonie wiosenno-letnim oraz poprzedzającym Boże Narodzenie szczególnie, zmagamy się z wyzwaniem, jakim dla wielu osób jest pakowanie prezentów. Niezależnie od tego, czy chcesz opakowania na prezenty handmade włączyć dla swoich Klientów jako usługę premium, czy też zależy Ci bardziej na umiejętności pakowania podarunków na własne potrzeby, warto wiedzieć, jak możesz wykorzystać scrapbooking i posiadane materiały do nadawania tego wyjątkowego rysu swoim upominkom. Dowiedz się, jak zapakować prezent na dowolną okazję i - tym samym - wywołać u odbiorcy jeszcze większe wzruszenie! Oto nasze najlepsze artykuły o pakowaniu prezentów - czy znasz je wszystkie?
Jak zapakować prezent - pięknie czy praktycznie?


Opakowanie na prezent pełni dwojaką rolę. Z jednej strony, ma chronić upominek przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem. Z drugiej, powinien również potęgować radość z otrzymanego prezentu, ciesząc oko i stanowiąc piękną zapowiedź równie wspaniałej zawartości. Nic więc dziwnego, że pakując prezenty, stajemy przed dylematem: ma być pięknie czy praktycznie? 

Opakowanie na prezent może być wyrazem Twojej weny i przedłużeniem Twojego wspaniałego projektu handmade!Jeśli i Ty nie wiesz, jak zapakować prezent, żeby było dobrze, mam dziś dla Ciebie świetną wiadomość! Nie musisz już wybierać, bo okazuje się, że opakowanie prezentu może być jednocześnie praktyczne i przyjemne w odbiorze. Rękodzielniku, porzuć gotowe torebki prezentowe z wzornictwem o wątpliwym uroku! Możesz samodzielnie pakować prezenty na różne okazje, każdorazowo zaskakując i zachwycając. A jak to zrobić? Wiedzę tę możesz posiąść, czytając blog scrapbookingowy Lemoncraft :-) Dziś przygotowałam dla Ciebie zbiór naszych najlepszych, najbardziej poczytnych i niezwykle przydatnych artykułów o tym, jak zapakować prezent!


Jak zapakować pieniądze na prezent


Pieniądze są bardzo częstym prezentem. Żeby jednak nie być posądzonym o pójście na łatwiznę, warto zadbać o odpowiednie opakowanie takiego podarunku. Zastanawiasz się, jak zapakować pieniądze na prezent? Wciąż nie wiesz, czy lepsza będzie oddzielna koperta na banknoty, czy może jednak kieszonka w kartce okolicznościowej? Przeczytaj nasz artykuł: jak zapakować pieniądze na prezent ślubny i... czerp z tego triku za każdym razem, kiedy masz wątpliwości w jakiej formie przekazać gotówkę! 

Jak zapakować pieniądze na prezent ślubny? Kartka z szufladką to super pomysł.Choć artykuł dotyczy pamiątki ślubnej, pamiętaj, że wystarczy zmienić stylistykę pracy i kolorystykę papierów do scrapbookingu, by uzyskać zupełnie inny efekt, dopasowany do dowolnej okazji :-)Jak udekorować szary papier do pakowania prezentów


Wybierasz się do kogoś na urodziny, imieniny lub ślub i masz przygotowany prezent, ale na śmierć zapomniałaś o torebce prezentowej lub ładnym pudełku na prezent? Nie przejmuj się! Od teraz będziesz mieć pakowanie prezentów w małym palcu. Wystarczy, że dowiesz się, jak odmienić szary papier do pakowania prezentów. Napisaliśmy o tym w jednym z naszych artykułów, serdecznie zapraszam do lektury. 

Zmień oblicze szarego papieru, dodając mu wyjątkowości i elegancji!Nawet najzwyklejszy kawałek papieru możesz przemienić w piękne opakowanie na prezent. Wystarczy, że masz ścinki papierów scrapowych, ulubione media i garść dodatków takich jak np. papierowe kwiaty. O wyobraźni i talencie nie wspominam, bo wiem, że to masz zawsze przy sobie :-)

Jak zapakować prezent na imieniny


Imieniny i urodziny to wydarzenia, które ludzie świętują w ciągu całego roku. Pomiędzy wysokimi sezonami sprzedaży rękodzieła warto zadbać o wpływy całoroczne, które najłatwiej uzyskać właśnie z prac urodzinowych i imieninowych. 

Jak zapakować czekoladki? Pięknie!


Do gotowych upominków, które Klienci nierzadko zamawiają na ostatnią chwilę, warto dołączyć ofertę artystycznego pakowania prezentów - dla Ciebie to dodatkowy zarobek, a dla zamawiających rękodzieło znaczne ułatwienie.

Dowiedz się, jak zapakować prezent na imieniny, a przy okazji poznaj świetne pomysły na upominki imieninowe handmade!

Jak szybko zrobić bileciki prezentowe handmade


Za późno zorientowałaś się, że Boże Narodzenie tuż tuż? A może masz sporo dzieciaków w rodzinie, a nie przygotowałaś sobie bilecików do upominków na rodzinny zjazd? Wystarczy, że zajrzysz do naszego artykułu, w którym odpowiadamy na pytanie jak szybko zrobić bileciki prezentowe

Z zaledwie kilku elementów szybko przygotujesz piękne zawieszki prezentowe.Co prawda, w tekście omawiamy błyskawiczne przygotowanie bilecików do prezentów świątecznych, ale przecież wiesz już, że wystarczy zmienić papiery do scrapbookingu i kilka dekoracji, by uzyskać podobne bileciki, ale na zupełnie inną okazję :-) 

Jak zapakować alkohol na prezent


Alkohol na prezent? Wręczamy go coraz częściej. Jako scraperka możesz porzucić tradycyjne torebki prezentowe na wino, zastępując je czymś bardziej oryginalnym i trwałym. Sprawdź nasz artykuł: jak zapakować wino na prezent ślubny

Alkohol na prezent warto ładnie zapakować. Drewniana skrzyneczka może później posłużyć np. do przechowywania pamiątek.Choć skupiamy się tam na butelce wina podarowanej na ślub, w podobny sposób możesz wykonać opakowanie na inny alkohol i na inną okazję. Nasza kreatywność nie zna przecież granic! :-)


Mam nadzieję, że przekonałam Cię dziś, iż warto zainwestować czas i materiały w samodzielne pakowanie prezentów. Jeśli jest to opakowanie upominku handmade, możesz po prostu stworzyć coś, co będzie godne Twojego dzieła i stanie się jego kontynuacją. Ale czasami nawet my, scraperki, wręczamy gotowe upominki kupione w sklepie. W takiej sytuacji samodzielne zapakowanie prezentu i udekorowanie opakowania może być zastępstwem dla kartki, na której przygotowanie zabrakło czasu. Widząc wspaniale zapakowany podarek, obdarowana nim osoba nie ma wątpliwości, że nie był kupowany naprędce. Życzę Ci wielu kreatywnych pomysłów na pakowanie prezentów i mnóstwa radości z patrzenia, jak ktoś ze wzruszeniem je otwiera :-)
PODPIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękujemy za Twoje słowa

Copyright © Lemoncraft , Blogger